• +38 (063) 231 31 31

  • +38 (067) 378 22 22

Про нас

Школа – це не тільки місце здобуття освіти, це складова життя дитини і ми створюємо умови для її гармонійного розвитку, пізнання себе і розуміння інших, пізнання світу, розкриття потенціалу, інтересу до навчання та формування навиків самонавчання, здатності мислити і самостійно діяти, самостійно навчатись та вдосконалюватись, мотивуючи себе.
Наша мета: створення щасливого освітнього простору та атмосфери радості для розвитку дитини і розкриття її творчого потенціалу.
Основне завдання: створення школи, яку б діти закінчували, усвідомлюючи свої таланти і здібності, цілі і мрії, шляхи для їх досягнення у прагненні стати тими, ким вони хочуть бути.
 
Якщо ваші діти:
 
  • не хочуть навчатись у звичайній школі, бо там нецікаво;
  • хочуть розвивати свою природну радість пізнання;
  • навчаються за екстернатною формою навчання;
 
Якщо ви батьки, які:
 
  • розуміють, що наші державні школи не тільки не дають потрібних навиків для життя дитині, але і вбивають бажання та зацікавленість до навчання;
  • обирають право на свободу вибору в освіті своєї дитини;
  • шукають можливості забезпечити гармонійний розвиток своїй дитині;
  • прагнуть бачити щасливі очі своєї дитини на шляху її зростання;
 
... запрошуємо вас до школи Papaya.
 
Школа Papaya – це загальноосвітня школа нового формату. Це вільний простір, де реалізується запит дитини на пізнання себе та оточуючого світу. Ми створюємо середовище, в якому діти мислять, уявляють, роблять самі, висловлюють свої думки, грають розвиваються творчо, реалізують свої бажання та захоплення, отримують корисні навички, вчаться домовлятися та діяти спільно, та головне – радіють своїм досягненням та залишаються зацікавленими вчитися.
 
Процес навчання – це не наказ вчителя, а ініціатива та діяльність дитини під його керівництвом. В центрі уваги стоїть особистість учня з її духовним, інтелектуальним, фізичним та творчим потенціалом.
 
Наша ціль – реалізація пізнавального запиту дитини та її особистий розвиток.

Наша команда

Івановська Евгенія

Івановська Евгенія


Педагог молодших класів. Закінчила у 2015 р. Національний педагогічний університет ім.М.П. Драгоманова за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію вчителя початкової школи і практичного психолога в закладах освіти. Найголовнішим завданням для себе вважаю навчити дітей мислити самостійно і творчо, зробити все, щоб дитячий талант розквітав з перших шкільних років.
Дерлеменко Анастасія

Дерлеменко Анастасія


Викладач з математики, природознавства, біології та географії з п’ятирічним досвідом. Головна мета – заохочувати учнів до навчання та самим будувати свій шлях пізнання. Навчаю ставити перед собою складні задачі та шукати шляхи їх вирішення.
Гранко Оксана

Гранко Оксана


Викладач з англійської мови, української мови, україської літератури. Освіта в моєму баченні має бути індивідуалізована, тобто вихідною точкою її буде кожна окрема дитина з її особливостями, рисами, бажаннями. А учні, що закінчують школу мають сприймати себе як мислячу творчу особистість.
Каріна Степанова

Каріна Степанова


Помічник педагога молодших класів, викладач музики.
Стародуб Максим

Стародуб Максим


Викладач з основ досліждення. Найголовніше в освіті – це підхід, визначення того, що потрібно дитині саме зараз у той спосіб, що найбільше підходить та найкраще сприймається. А результатом освіти має стати повноцінна особистість, що має розуміння як саме жити та функціонувати у цьому світі так, аби вона та оточуючі були щасливі.
Лора Іщенко

Лора Іщенко


Викладач з мистецтва. Авторка кросдисциплінарних освітніх програм та воркшопів з візуальної культури, мистецтва та урбаністики для дітей та підлітків; культурна медіаторка.
Марина Дубик

Марина Дубик


Викладач історії. Вивчення історії через призму минулого родини та рідного краю наближає дитину до розуміння свого місця у просторі та часі, тому курс базується саме на цьому принципі.
Олена Божор

Олена Божор


Психолог, арт-терапевт, автор учбово-терапевтичної програми з арт-терапії, тренер по звуко-резонансній терапії, когнітивно-поведінковий терапевт, автор терапевтичних казок для дітей та дорослих.